Кубок Донецької області з легкої атлетики пам’яті Станіслава Асоскова

24 грудня у Бахмуті пройшов Кубок Донецької області з легкої атлетики пам’яті С. Асоскова. Поборотися за кубок приїхали спортсмени не тільки  з різних куточків Донеччини, а й з Луганської та Дніпропетровської області.

Спортсмени демонстрували свої найкращі результати з бігу на 60, 60 з/б, 300, 600, 1000, 3000 метрів, штовханні ядра, стрибків з жердиною та у висоту, довжину та потрійним.

Залік серед міст:

  1.    місце — Бахмут (225 очок)
  2.    місце — Костянтинівка (200 очок)
  3.    місце — Торецьк (114 очок)
  4.    місце —  Слов’янськ (110 очок)
  5.    місце — Дружківка (91 очок)

Станіслав Юлієвич Асосков був працівником фізичної культури та спорту, судді національної категорії, тренера, вчителя. За 43 роки своєї роботи в дитячій юнацькій спортивній школі Станіслав Юлійович вивів велику кількість призових національних та міжнародних змагань, зробив великий внесок у прийнятті до здорового способу життя молодого покоління. Він був одним з кращих працівників та легенди спортивної школи Костянтинівки. Його хороша рада допомогла вірити собі, стати кращою людиною. Він навчив, що життя потрібно жити з чистою душею і здоровим тілом. «Для мене це не так важливо, які у мене чемпіони, найголовніше, що діти здорові. Мені подобається навчати їх подолати себе. Суперфундамент спортивної школи — це вдосконалення, за винятком чемпіонів, просто потрібні здорові люди: токарі, пекарі, здорові лікарі та вчителі «, — сказав Станіслав Юлієвич Асосков.

Особисті рахунки міст за посиланням.

Особисті рахунки ДЮСШ, ЛОЛІФКС та ДВУОР за посиланням

Результати серед жінок та чоловіків.