Відбірковий чемпіонат області серед юнаків та дівчат пройшов у Бахмуті!

З 21 по 22 січня, СК «Металург» м.Бахмут приймав чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків 2005-2006, 2007 р.н. та молодші. Ці змагання зібрали майже 300 спортсменів з усіх куточків Донецької та Луганської областей, бо вони були відбірковими до Чемпіонату України серед юнаків U18 та U16 які згодом пройдуть у Сумах.

На цих змаганнях спортсмени показували свої найкращі результати з бігу на 60, 60 м з/б, 200, 400, 800, 1500, 3000 м, 1500 м з/м, 2000 м з/п, штовханні ядра, стрибках у довжину та потрійним, у висоту та з жердиною. З результатами змагань ви можете ознайомитися нижче.

Усі спортсмени та судді використовували засоби особистого захисту від розповсюдження коронавірусної хвороби, всі учасники змагань старші 18 років були вакциновані.

НАГАДУЄМО що Управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації ініціювало голосування на визначення кращих організаторів спорту, проєкт та спортивну споруду за підсумками 2021 року.

У лютому планується проведення урочистої церемонії «Спортивне сузір’я» за результатами спортивного 2021 року в Донецькій області, де будуть відзначені переможці в низці номінацій .
Опитування проводиться в соціальній мережі Facebook і триватиме до 10-00 четверга, 27 січня.
Просимо підтримати легку атлетику Донеччини у номінаціях:
Найкращий організатор спортивного заходу»:
— обласні змагання: проголусувати можна за посиланням
— Всеукраїнські змагання на території Донецької області: Чемпіонат України серед молоді з легкої атлетики, проголосувати можна за посиланням
Також пропонуємо підтримати Донецький обласний спортивний диспансер у номінації «Найкращий реалізований проєкт року» (будівництво, ремонт, реконструкція):
Та стадіон «Металург» м. Бахмут