Легка атлетика  перемогла у конкурсі  «Лідер серед олімпійських видів спорту 2021»!

У Донецькій області вперше пройшла урочиста церемонія нагородження кращих за результатами спортивного року. Історичний захід «Спортивне сузір’я Донеччини — 2021» відбувся 16 лютого в місті Слов’янськ у «Монополії крона».
На захід завітало керівництво Донецької облдержадміністрації, міст Бахмут, Краматорськ і Слов’янськ, спортсмени, тренери, спортивні діячі. Зі сцени учасників привітали заступник голови Донецької облдержадміністрації Денис Клюшников, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик, директор Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сергій Головченко та заслужений майстер спорту з плавання, багаторазовий переможець і призер Паралімпійських ігор, Герой України Віктор Смирнов, які вручили спеціальні нагороди для кращих представників спортивної сфери в 2021 році.

Згідно з результатами голосування та відбору комісії:

«Лідер серед видів спорту»
1 місце – легка атлетика
«Спортивна споруда року»
Переможець – стадіон «Металург» м. Бахмут (основна легкоатлетична база Донецької області)
«Найкращий виступ на Іграх Олімпіади»
Вікторія Ткачук – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики

«Юна зірка»

3 місце – Марина Ковтунова, майстер спорту України з легкої атлетики
Шановна легкоатлетична спільнота!
Федерація легкої атлетики Донецької області виражає свою вдячність за підтримку та віру. Ми будемо й надалі покладати усі зусилля задля розвитку легкої атлетики нашого краю!