Норматив на Чемпіонат Світу серед юніорів та 7 медалей, як завершився Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань!

З 18 по 20 лютого у м. Мукачево пройшов традиційний Зимовий чемпіонат країни з легкоатлетичних метань серед усіх вікових груп.  Збірна команда Донецької області здобула 7 нагород : 2 — «золот», 2 — «срібні» та 3 — «бронзові» нагороди.

Серед юніорок метальниць молоту Юлія Токарєва перемогла з результатом 57 м 52 см виконавши норматив на Чемпіонат Світу серед юніорів, що пройде з 2 по 7 серпня 2022 у м. Калі. Ще одну «золоту» медаль до скарбнички Донеччини приніс Михайло Брудін, який переміг у метанні диску серед юніорів з результатом 51 м 60 см.

«Срібні» нагороди здобули Марія Ларіна у метанні диску серед юніорок, з результатом 39 м 96 см, Данило Самороков серед молоді у метанні молоту, його результат 56  м 97 см.

Філімошкіна Римма посіла третє місце серед жінок у метанні молоту, її снаряд подолав позначку 63 м 65 см. Линник Владислав також зайняв третє місце серед метальників диску (молодь). Полухін Євген «бронза» у метанні молота (56 м 16 см)

Усі результати змагань за посиланням.