Обласні змагання з двоборства та п’ятиборства

Згідно з календарним планом спортивно-масових заходів у Донецькій області на 2016 рік, 26-27 лютого у м.Бахмут відбулися відкриті обласні змагання з двоборства та п’ятиборства серед юнаків і дівчат 2001 р.н. та молодше. На урочистому відкритті змагань був присутній президент федерації легкої атлетики Донецької області Лис Віктор Мілентійович. Він привітав юних спортсменів і побажав їм кращих результатів, бо ці змагання являються відбірковими до чемпіонату України, який буде проходити в м. Київ з 3 по 4 березня.

DSCN034532423

В змаганнях участь взяли 200 юнаків та дівчат з різних міст і районів області та гості з Луганської області. Це команди: Бахмут-1, Бахмут-2, комунальний заклад КДЮСШ м. Маріуполя, КДЮСШ № 4 м.Маріуполь, м.Лисичанська, ДЮСШ м.Костянтинівки-1, ДЮСШ м.Костянтинівки-2, ДЮКФП-2 м.Краматорська, КСЦ «Счастье» (Луганська область), м. Слов’янська, міська КДЮСШ (Слов’янськ), м.Димитрів, Бахмутський  район, КДЮСШ-2 м.Сєвєродонецька, ДЮСШ м. Дзержинська, ДВУОР ім.С.Бубки. Взагалі 17 команд.

DSCN0361new

Переможці та призери змагань були нагородженні медалями та грамотами управління з питань фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації. Наприкінці змагань тренерською радою було затверджено склад збірної команди Донецької області для участі у чемпіонаті України.

Звіт про проведенні змагання