Легкоатлети Донецької області вдало виступили на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат з двоборства та п’ятиборства

З 3 по 4 березня у м.Київ відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2001 року народження та молодше з двоборства та п’ятиборства. Збірну команду Донецької області представили 26 спортсменів. Загальна кількість учасників змагань склала близько 700 атлетів із різних областей України.

Киев-03.04new

Вихованець ДВУОР ім.С.Бубки Кирило Приходько виборов срібну нагороду у двоборстві з бігу на 60м та 200м. Бронзовим призером у двоборстві з бігу на 800м та на 1500м з перешкодами стала також представниця ДВУОР ім.С.Бубки Ольга Дибка. Четверте місце у цьому ж двоборстві посіла представниця м.Дружківки Інна Савченко. Анастасія Калініченко, яка представляє КДЮСШ №1 м.Артемівська, стала четвертою у двоборстві зі стрибків у висоту та бігу на 60м. У загальному заліку збірна команда Донецької області посіла 10 місто набравши 313 очок. Серед спортивних шкіл КДЮСШ №1 м.Артемівська посіла 9 місце, з результатом 98 очок.

Киев-03.04new3

Вiтаємо наших атлетiв та їх тренерів. Бажаємо наступних перемог! З детальною інформацією про змагання можна ознайомитись на офіційній сторінці змагань.