Новий легкоатлетичний сезон відкрили змагання на призи Ірини Ліщинської!

1-2 вересня на стадіоні «Металург» м.Бахмут пройшов відкритий чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат на призи ЗМСУ, срібної призерки Олімпійських ігор та чемпіонату світу 2007 року Ірини Ліщинської!

Відкрив змагання «Олімпійський урок» серед малечі за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF», у якому взяли участь 9 команд з різних куточків Донеччини. Ірина Ліщинська провела запальну розминку серед дітлахів, побажала їм вдачі та як найбільше перемог. Учасники були нагороджені грамотами та призами від спонсорів змагань!

Слідом за дитячими змаганнями розпочався чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат 2001-2002 та 2003-2004 років народження. У змаганнях взяли участь атлети з 15 команд Донецької області.

У фінальних змаганнях серед дівчат категорії U18 з результатом 12.7с перше місце посіла Коновалова Євгенія. З бігу на 800 м першу сходинку п’єдесталу з результатом 2:19.8хв посіла Дибка Ольга, а серед дівчат молодшої категорії найкращою стала Белозьорова Ольга з часом 2:32.1хв. У фінальних забігах з бігу на 100 м з/б Кристина Юрчук перемогла з результатом 15.0с. Порадували початком сезону й дівчата в секторах для метання. Фролова Діана з результатом 39 м 43 см, посіла перше місце встановивши новий рекорд стадіону «Металург» в метанні спису серед дівчат U18. Перші місця з результатом 37 м 86 см у метанні диску та 13 м 05 см у штовханні ядра молодшої категорії здобула Ларіна Марія.

У фінальних забігах серед юнаків на дистанції 100 м з часом 11.1с переміг Приходько Кирило. Кирило також став переможцем з бігу на 200 м показавши час 22.6с. Овсянников Микола з результатом 52.3с переміг у фінальних забігах на дистанції 400 м. Також Микола став найкращим на дистанції 800 м серед юнаків показавши час – 2.00:2хв. А з результатом 51.7с серед юнаків молодшої категорії на дистанції 400м перемогу здобув Сосновенко Олександр. З бігу на 800 м Фомін Максим посів першу сходинку п’єдесталу показавши час 2.07:5хв. У секторі зі стрибків у висоту Семенов Єгор став найкращим серед юнаків дорослої категорії подолавши планку встановлену на висоті 1 м 90 см.

Головний приз змагань спортивний годинник #Garmin Forerunner35 від компанії aparat.ua за високий результат був вручений Кирило Приходько. Також за високі результати з бігу на 800 м Дибка Ольга та Овсянников Микола отримали сертифікати на купівлю бігових кросівок фірми «New Balance». За високі результати у технічних видах змагань Ларіна Марія та Семенов Єгор були нагороджені пам’ятними медальницями.

Ми щиро вдячні усім спонсорам змагань, а саме: Департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної адміністрації, Відділенню Національного олімпійського комітету в Донецькій області, фірмі aparat.ua, приватному підприємству «Бєль», Руслану Клименко, Олександру Сулиму, біговому клубу «RunBase Kyiv» та Верланов Сергій, Пяткова Анастасія, Палеху Ігор, Грибинюк Микола, Лукащук Ігор, Прімісський Ігор, Зарівний Віталій, Тарасенко Карен, Камінчиків Денис, Радченко Наталія, Яструб Оксана, Кирілленко Андрій, Тімченко Леонід, Кирєєв Вадим, Соломаха Тетяна, Троц Дмитро, Ерко Станіслав, Татаренко Сергій, Смородини Михайло, Усенко Андрій, Войтенко Юрій, Соколенко Ірина, Чернова Ганна, Горяйнова Катерина, Приходько В’ячеслав, Стріжов Дмитро, Коржова Тетяна, Межіцкая Всеслава, Скрипка Валерій, Сирик Лариса, Крючек Михайло, Ліппа Дмитро, Шніт Іванна, Еременко Анастасія, Окаєвіч Василь, Черкас Максим, Горбань Володимир, Атаманенко Олександр, Опанасюк Віталій, Скорік Аркадій, Ковальов Владислав, Кондюх Ярослав, Шкурін Валентин, Лисенко Сергій, Кожум’яка Всеволод, Азарова Олександра.

Саме завдяки Вам ми впевнені що це свято королеви спорту запам’яталось назавжди!

Результати змагань серед юнаків U18 за посиланням.

Результати змагань серед юнаків U16 за посиланням.

Результати змагань серед дівчат U18 за посиланням.

Результати змагань серед дівчат U16 за посиланням.