В Бахмуті було проведено модуль «Волонтерство» проекту #OlimpicLab

03 листопада відбувся модуль «Волонтерство» проекту #OlimpicLab, який реалізує Національний олімпійський комітет України за підтримки Coca-Cola Foundation до якого долучилась й Федерація легкої атлетики Донецької області!

На зустріч було запрошено 45 дітей, вихованців КДЮСШ Бахмутської міської ради, ДЮК ФП м. Краматорськ та учнів ДВУОР ім. С. Бубки. Доречно зустріч була організована в рамках чемпіонату Донецької області з легкої атлетики на призи чемпіонки Олімпійських ігор, заслуженого майстра спорту Надії Ткаченко, що проходив у Бахмуті на базі спортивного комплексу «Металург», тому діти отримали не тільки можливість познайомитись з поняттям волонтерства в спорті, його ціллю та метою, а й відчути себе справжніми волонтерами під час практичної частини за порадами запрошених фахівців волонтерства.

Гостями модулю стали віце-президент федерації легкої атлетики Донецької області, кандидат педагогічних наук, державний тренер з легкої атлетики Донецької області, голова волонтерської місії на чемпіонаті світу з легкої атлетки серед юнаків (м. Донецьк, 2013 рік) Тетяна Серорез, відповідальний секретар-виконавчий директор відділення НОК України в Донецькій області, модератор модулю Дмитро Подопригора, та чемпіонка Європи з легкої атлетики серед юніорів, волонтер під час чемпіонату світу з легкої атлетки серед юнаків Олена Радюк.

Під час зустрічі вони пояснили дітям поняття волонтерства, розповіли про його мету та суспільну важливість.  Тетяна Серорез на прикладі чемпіонату світу з легкої атлетки серед юнаків 2013 року розкрила дітям з чого саме складається волонтерство, в чому є його важливість та цікавість, труднощі та перспективи. Олена Радюк поділилась власним досвідом, як дитиною брала участь у волонтерській місії під час чемпіонату світу з легкої атлетки, допомагаючи спортсменам досягти спортивного результату, а згодом сама, вже представляючи Україну на міжнародному рівні, подякувала волонтерам за їх благодійну працю.

Розмова видалася жвавою, діти із зацікавленістю слухали, ставили питання та навіть змогли уявити себе волонтерами у місії, особливо коли кожний отримав футболку з логотипом проекту та волонтерську корзину, став на доріжку та спробував корисні поради наставників втілити на практиці. Така активна участь була відзначена сертифікатами та подарунками від Національного олімпійського комітету України та відділення НОК України в Донецькій області, які отримав кожен юний учасник заходу.

Важливо буде відмітити, що в заході прийняли участь діти-переселенці та й самі запрошені гості є внутрішньо-переміщеними особами.

Слідкуйте за новинами на офіційній сторінці Відділення НОК України в Донецькій області у Facebook!