Нові результати та рекорди на відкритому чемпіонаті Донецької області серед юнаків та дівчат !

З 30 листопада по 1 грудня в місті Бахмут, у гостинному легкоатлетичному манежі стадіону «Металург», відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Протягом двох днів понад 200 юнаків і дівчат 2000 р.н. та молодше з 13 команд Донецької та Луганської областей змагались за чемпіонські звання та підкоряли нові спортивні вершини.

На церемонії відкриття учасників змагань привітали директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради, президент Федерації легкої атлетики Донецької області, заслужений тренер України Віктор Лис, головний тренер з легкої атлетики Донецької області Тетяна Серорез, заслужений тренер України Ігор Скирда, директор ДВУОР ім. С. Бубки Анушкевич Ігор  , директор обласної КДЮСШ Кирпулянский К.Л.

Ці змагання запам’яталися в першу чергу шквалом нових особистих рекордів!

Олександр Романовський встановив нову позначку рекорду манежу СК «Металург» зі штовхання ядра 6 кг – 17м 91 см, та став чемпіоном у цій дисципліні. Радісні новини лунали з сектору зі стрибків з жердиною, одразу двоє спортсменів Андрій Дибка та Микита Поліщук подолали планку на позначці 4м 50см.За спробами перемогу здобув Микита Поліщук, а друге місце посів Андрій Дибка. У секторі зі стрибків у висоту новим особистим рекордом 2м порадував Семенов Єгор.

У фінальних забігах на дистанції 60м впевнену перемогу здобув Приходько Кирило показавши час 6.7 с. У фінальних забігах на дистанцію 200 м серед юніорів з результатом 23.3 с переміг Журавов Данило. Данило також переміг на дистанції 400м з часом – 51.6с.

Серед юніорок на дистанції 60м розігралась боротьба серед Юрчук Кристиною та Коновалової Євгенії, у фінальних забігах перемогу з результатом 7.5 с здобула Кристина Юрчук, з часом 7.6с Коновалова Євгенія стала другою. Кристина також стала чемпіонкою з бігу 60м з/б -8.7с. Коваль Катерина перемогла на дистанції 1500м (4:45.8 хв) та 800 м ( 2:17.4 хв).

Командні результати розподілились наступним чином:

  • КДЮСШ № 1 Бахмутської м.р. – 1 місце(240 очок)
  • КДЮСШ № 4 Маріуполь – 2 місце (234 очок)
  • ДЮСШ м.Костянтинівка – 3 місце(193 очок)

Результати серед юнаків за посиланням.

Результати серед дівчат за посиланням.

Усі фото змаганнь на нашій офіційній сторінці Facebook.