Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних стрибків на призи Заслуженого тренера України В.П. Петрова!

З 15 по 16 грудня в місті Бахмут, у гостинному легкоатлетичному манежі стадіону «Металург», відбулися Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних стрибків на призи Заслуженого тренера України В.П. Петрова. В Бахмуті змагання проводяться вдруге, в цьому році вони мають статус Всеукраїнських та присвячені видатній людині, тренеру — ВІТАЛІЮ ПАНАСОВИЧУ ПЕТРОВУ – Заслуженому тренеру України, СРСР який народився 6 жовтня 1945 року в місті Артемівську, навчався в загальноосвітній школі № 11, звідси розпочинав свою спортивну та майбутню тренерську кар’єру, результатам якої стала підготовка видатних спортсменів, світових лідерів зі стрибків з жердиною, чемпіонів Олімпійських ігор, чемпіонів та рекордсменів світу:
СЕРГІЯ БУБКИ, ДЖУЗЕППЕ ЖЕБЕЛІСКО, ОЛЕНИ ІСИНБАЄВОЇ, ФАБІАНИ МУРЕР, ТІАРО БРАЗИ да СІЛЬВА.

Ці змагання зібрали більше сотні спортсменів з різних куточків нашої країни. Представники 13 команд Миколаївської, Одеської, Луганської, Харьківської, Дніпропетровської та Донецької областей демонстрували свої вміння в легкоатлетичних стрибках – з жердиною, у висоту, у довжину та потрійним.

На урочистій церемонії відкриття учасників змагань привітали директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик, виконавчий директор Національного Олімпійського Комітету Донецької області Дмитро Подопригора, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради, президент Федерації легкої атлетики Донецької області, заслужений тренер України Віктор Лис, головний тренер з легкої атлетики Донецької області Тетяна Серорез, директор ДВУОР ім. С. Бубки Ігор Анушкевич, заслужений тренер України Ігор Скирда.

Шквал нових особистих рекордів демонстрували стрибуни з жердиною. Серед юнаків наймолодшої категорії з результатом 3м 90см переміг представник Харківської області Решетняк Єгор. Серед юнаків категорії U18 перемогу з результатом 4м 80 см здобув спортсмен з Дніпра Ігор Корнишев. Гідно у цій віковій категорії Донеччину представили Андрій Дибка та Микита Поліщук обидва показавши результат 4м 40 см, посівши друге та третє місце. Серед дівчат категорії до 18 років Гамора Тетяна спортсменка з Харкова подолала планку встановлену на висоті 3м 40см. Ботніков Артур з Дніпропетровщини став найкращим серед юніорів виконавши норматив Майстра спорту України, його результат 5м 20см. Максименко Юлія з Миколаївської області серед жінок молоді подолала планку встановлену на висоті 3м 90см. Єрьомін Іван був найкращим серед чоловіків, показавши результат 5м 20 см.Серед юнаків категорії U16 у стрибках у висоту з результатом 1м 75см переміг представник Донецької області Дрозд Ігор.Сергієнко Олег (Одеська область) з результатом 1м.95 см став найкращим серед стрибунів до 18 років. Богдан Панченко з новим особистим рекордом 1м 95см посів друге місце. Пікаш Денис(Харківська область) переміг серед юніор подолавши планку на висоті 2м.

Високим результатом 6м 84см серед юнаків U16 стрибунів у довжину порадував представник Харківської області Едокапеі Самуель. У секторі зі стрибків у довжину серед юніорів боротьба розігралась між дончанами Коноваленко Артемом та Горбенко Даніїлом, за результатами змагань перше місце з результатом 7м 14 см посів Артем, друге з результатом 7м 02 см -Даніїл. Діаханова Дар’я з Харкова стала найкращою серед юніорок показавши результат 5м 60см.
Серед юнаків U16 з результатом 12м 42 см у потрійному стрибку переміг бахмутчанин Саутченков Єгор. Високий результат 14м 23см серед юнаків до 18 років показав спортсмен з Дніпра Харченко Владислав. Коноваленко Артем став найкращим серед юніорів, показавши результат 15м 14см.
Результати змагань за посиланням!
Ми бажаємо усім спортсменам та тренерам нових досягнень та чекаємо вже у новому 2019 році!