Результати чемпіонату Донецької області з легкої атлетики серед дорослих та юніорів!

На данном изображении может находиться: Viktoriya Tkachuk, Sergii Smelik, Ольга Саладуха и Alina Logvinenko, текст

 

19 -20 січня у С/К «Металург» м.Бахмут пройшов  основний легкоатлетичний регіональний старт – Відкритий чемпіонат Донецької області серед дорослих та юніорів. У змаганнях взяли участь представники Одеської, Луганської, Чернівецької та Донецької області.

Відкривали змагання: президент федерації легкої атлетики Донецької області Лис Віктор, головний тренер Донецької області з легкої атлетики Тетяна Серорез, головний суддя змагань, суддя національної категорії Ігор Скирда, почесні гості триразова олімпійська чемпіонка, рекордсменка світу Ольга Бризгіна та олімпійський чемпіон в естафеті 4×100 у складі збірної СРСР Віктор Бризгін!

Високою конкуренцією радували учасники бігу на 60м серед чоловіків та юніорів. На доріжці зібрались МСУ Еміль Ібрагімов, МСУ з естафетного бігу Кривошанов Олексій та учасник чемпіонату Європи 2018 серед юнаків Приходько Кирило. Серед чоловіків з результатом 6.7с переміг Кривошанов Олексій, серед юніорів з таким же часом 6.7с – Кирило Приходько. Не відставали і дівчата. За вищу ступінь п’єдесталу пошани боролись Юрчук Кристина та Коновалова Євгенія, за результатами фотофінішу перемогу з часом 7.4с здобула Коновалова Євгенія.

Цікавими видались і жіночі забіги на 400м . На доріжці зійшлись МСУ Пироженко-Черномаз Наталя та чемпіонка Європи з естафетного бігу серед юніорів, МСУ Олена Радюк. Перемогу здобула Пироженко-Черномаз Наталя з результатом 56.5с другою стала Олена Радюк 57.0с. Наталя також стала найкращою серед жінок з бігу на 800м показавши час 2:10.6 хв.

Серед чоловіків з бігу на 1500м з результатом 3:52.9 хв переміг Алфімов Артем. Аліксійчук Андрій з часом 3:56.1хв став другим. Вдалим видався перший старт у юніорській категорії серед стрибунів з жердиною для Андрія Дибки. Подолавши планку встановлену на висоті 4м70см Андрій встановивши новий особистий рекорд. Артем Коноваленко почав новий рік з результатом 15м 46см у потрійному стрибку серед юніорів. Олександр Романовський з результатом 17м 25см переміг у штовханні ядра вагою 6 кг.

За командними підсумками:

  • 1 місце — м.Бахмут(284 очок)
  • 2 місце — м.Маріуполь(208 очок)
  • 3 місце — м.Дружківка(188 очок)

Ми вітаємо усіх спортсменів та бажаємо нових перемог!

Результати змагань серед юніорів за посиланням.

Результати змагань серед юніорок за посиланням.

Результати змагань серед чоловіків за посиланням.

Результати змагань серед жінок за посиланням.

Результати команд міст за посиланням.

Особисті рахунки за посиланням.