У Бахмуті пройшов чемпіонат Донецької області на призи Ірини Ліщинської!

З 31 серпня по 1 вересня на стадіоні “Металург” м.Бахмут пройшов відкритий чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат на призи ЗМСУ, срібної призерки Олімпійських ігор та чемпіонату світу 2007 року Ірини Ліщинської! 

Відкривали змагання: президент “Федерації легкої атлетики Донецької області” Лис Віктор Мілентійович, віце-президент, куратор легкої атлетики у Донецькій області Серорез Тетяна Борисівна, відповідальний секретар Відділення НОК України у Донецькій області Подопригора Дмитро Юрійович, учасниця та фіналістка  Олімпійських Ігор 2012 та 2016 років, чемпіонка Європи, призерка Чемпіонатів світу з метання диску Семенова Наталя, головний суддя змагань, суддя Національної категорії Скирда Ігор Володимирович.

На урочистому відкритті Віктор Мілентійович привітав спортсменів, побажав гарного настрою та спортивних результатів, нагадав про олімпійське сузір’я Донеччини та результати легкоатлетів нашого краю у поточному сезоні. Від імені “Федерації легкої атлетики Донецької області” виразив подяку та привітав Серорез Тетяну з набуття почесного звання “Заслужений працівник фізичної культури та спорту”. Дмитро Юрійович нагадав спортсменам про олімпійські цінності, побажав щоб кожного дня вони становились сильні та боронили честь та гідність Донеччини. Наталя Семенова побажала спортсменам показати свої найкращі результати, йти до кінця та боротися за кожний сантиметр у своєму виді. 

Ці змагання зібрали близько трьохсот спортсменів з усіх куточків Донецької та Луганської областей. Розігрівом для малечі став «Олімпійський урок»  за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF», у якому взяли участь 8 команд, а перемогло місто Вугледар.Учасники були нагороджені грамотами та призами від спонсорів змагань та Відділенням НОК України у Донецькій області! Більш детальна інформація на сайті Відділення НОК у Донецькій області за посиланням!

Слідом за дитячими змаганнями розпочався чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат 2002-2003 та 2004-2005 років народження. У змаганнях взяли участь атлети з 15 команд Донецької області. 

Результати змагань серед юнаків:

Результати змагань серед дівчат:

Особисті рахунки команд за посиланням.

Рахунок ДВУОР ім С.Бубки за посиланням.

Нагадаємо що за результатами цих змагань та чемпіонату області пам’яті Н. Откаленко відбудеться відбір до збірної області на юнацькі чемпіонати України що пройдуть в кінці вересня!