2020 рік

Регіональний календар змагань з легкої атлетики на 2020 рік

№ з/пНазва заходуОрієнтовні строки МісцеРезультати
1Чемпіонат області серед юнаків та дівчат 2007, 2008 та 2009 р .н. та молодші «Новорічні старти»January 3, 2020Бахмут

WEB

2Відкритий чемпіонат області серед юнаків та дівчат 2003-2004, 2005 та молодші10-11.01.20Бахмут

WEB

3Відкритий чемпіонат області та чемпіонат серед юніорів18-19.01.20Бахмут

WEB

4Чемпіонат області з легкої атлетики  двоборства(2005 р. н. та молодше)15-16.02.20Бахмут

WEB

5Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики у приміщенні на честь ЗМС Валерія Подлужного21-22.02.20Бахмут
6Чемпіонат області з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаківВІДМІНЕНОСлов’янськ
7Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007, 2008,. 2009 р. н. «Шукаємо таланти»ВІДМІНЕНОБахмут
8Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2003-2004, 2005 та молодшіВІДМІНЕНОБахмут
9Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики з метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків пам’яті ЗТУ Г.І.Корсуна. Чемпіонат області з легкої атлетики «Олімпійські надії Приазов’я»(2003 р. н. та молодші)ВІДМІНЕНОМаріуполь
10Кубок області. Чемпіонат області з естафетного бігуВІДМІНЕНОБахмут
11Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків 2003 р.н та молодше17-18.07.20Бахмут

WEB

12Чемпіонат Донецької області. Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики на честь ЗМС чемпіонки Олімпійських Ігор Н.А. Зюськової12-13.07.20Бахмут

WEB

13І етап Кубку України з легкої атлетикиВІДМІНЕНОБахмут
14Змагання за програмою дитяча легка атлетика ІААФ на призи ФЛАДО та В НОКУ в ДО 2007-2009 р. н.ВІДМІНЕНОБахмут
15ІІ етап Кубку України з легкої атлетикиВІДМІНЕНОБахмут
16Всеукраїнські змагання Марафон « Наш Краматорськ». Чемпіонат Донецької області на 5кмВІДМІНЕНОКраматорськ
17Відкритий чемпіонат області пам’яті Н.Откаленко19-20.09.20Бахмут

WEB

18Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики на призи ЗМС І. Ліщінської серед юнаків та дівчат 2003-2004, 2005-2006 р. н.. Обласні змагання – Олімпійський урок серед юнаків 2007-2009 р .н.11-12.09.20Бахмут

WEB

19Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики на призи МСМК А.Єфремової серед юнаків та дівчат 2002-2003, 2004 р. н. та молодші02-03.10.20Бахмут
20Відкритий чемпіонат області з кросу пам’яті ЗТУ М.Ковальова10-11.10.20Слов’янськ
21Обласний легкоатлетичний пробіг «Осінь Донбасу»24-25.10.20Бахмут
22Відкритий чемпіонат області на честь ЗМС Н. Ткаченко31-01.11.20Бахмут
23Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на призи газети «Провінція» серед юнаків та дівчат 2008, 2009, 2010 р. н. «Шоколадна казка»ВІДМІНЕНОКостянтинівка
24Матчева зустріч команд ДЮСШ області(юнаки та юніори)ВІДМІНЕНОБахмут
25Відкриті обласні змагання з легкої атлетики за програмою двоборства серед юнаків(2006, 2007, 2008 р. н.)ВІДМІНЕНОБахмут

WEB

26Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ26-27.11.20Бахмут

WEB

27Відкритті обласні змагання з легкоатлетичних стрибків в програмі Всеукраїнських змагань з легкоатлетичних стрибків на призи заслуженого тренера України В.А.ПетроваВІДМІНЕНОБахмут
28Кубок області24.12.20Бахмут

WEB

Загальний календар усіх змагань та інформацією за посиланням.