У Бахмуті пройшов основний регіональний старт 2020 року в приміщенні

18 та 19 січня у манежі cтадіону «Металург» міста Бахмут пройшов відкритий чемпіонат Донецької області та чемпіонат області серед юніорів з легкої атлетики. За підсумками змагань визначено склад збірної Донецької області для участі у зимовому чемпіонаті України, який пройде у Сумах.

На церемонію відкриття завітали: начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик, триразова олімпійська чемпіонка з легкої атлетики Ольга Бризгіна, президент Федерації легкої атлетики Донецької області Віктор Лис, головний тренер Донецької області з легкої атлетики Тетяна Серорез, головний суддя змагань, суддя національної категорії Ігор Скирда, заслужений тренер України Володимир Мартинюк.

«Шановні учасники, тренери, судді! – звернувся до присутніх начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик. – Маю честь передати слова вітання від голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка. Він бажає вам перемоги – як сьогодні, так і на наступних змаганнях. Донецька область робить чимало для розвитку спорту. Виплачуються стипендії найкращим спортсменам, перспективним резервістам, а також найкращим тренерам. І кожен з вас може на них претендувати, тож бажаю вам продемонструвати на цих змаганнях свої найкращі результати».

Взагалом у змагання прийняло участь близько півтори сотні спортсменів з Донецької , Луганської, Одеської та Вінницької областей. Легкоатлети демонстрували свої найкращі результати з бігу на 60, 200, 400, 800, 1500, 3000, 60 з/б метрів , штовханні ядра, стрибку у висоту, довжину потрібним й з жердиною.

Усі результати за посиланням:

Особисті рахунки клубів, ШВСМ, ДЮСШ за посиланням.

УСІ ФОТО ЗМАГАНЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ